BASS DROP

BASS DROP je fresh event brand pod křídly produkce URBAN EVENTS.

Zaměřujeme se na organizaci akcí v České republice a střední Evropě od roku 2013. Jsme skupina promotérů, grafiků, Djů a producentů, kteří se zaměřují na elektronickou hudbu.

Více o Týmu.

Naše stěžejní akce je, nečekaně, BASS DROP. Třípatrová noc plná bass music, která probíhá každý měsíc v klubu Chapeau Rouge. K tomu spoluorganizujeme festivaly jako je Winter Arena, Summer Warm Up nebo třeba Wake Arena. Mimo to jsme také zřizovali jednu ze stagí na Let it Rollu 2014 a už se připravujeme na další ročník.

Pokud tě zajímá, co tě čeká nebo historie našich akcí, tak zavítej do sekce Události.

BASS DROP Crew

BASS DROP Crew je skupina ostřílených a různorodých Djů a producentů zaměřených na bass music - především na Drum and Bass, Dubstep, Techno, Deep House, Minimal House, Glitch Hop a Trap.

Členové BASS DROP Crew hráli už na nespočtu událostí včetně festivalů jako je Winter Arena, Let it Roll, Mighty Sounds, Rock for People a dalších. Je nám ctí, že jsme během těchto akcí mohli podpořit projekty jako je Noisia, Foreign Beggars, Borgore, Bassnectar, Modestep, Datsik a další.

Dozvi se víc o jednotlivých členech BASS DROP Crew.

BASS DROP RECORDS Label

BASS DROP RECORDS je nedílnou součástí BASS DROPu. Tenhle label následuje ústřední filozofii BASS DROPu. To znamená nedržet se stereotypů, zbytečně neškatulkovat a jít po všem co je dobré a má dostatek basů.

Label tak neustále vydává hudbu různých žánrů a při tom propaguje talentované nováčky, ale i vzdává hold už zajetým jménům.

Podívej se na umělce, kteří vydávají pod BASS DROP RECORDS. Nebo samotné releasy.

BDR také pravidelně připravuje podcasty a video sety. Podívej se na ně zde.