DROP THAT SPRING MADNESS 2018 - Praktické informace

DROP THAT SPRING MADNESS 2018

25 - 5 - 2018

WAREHOUSE LOCATION, PRAGUE

FACEBOOK EVENT


STANDARTNÍ VSTUPENKY ZA CENU 550 Kč + poplatek JSOU PRÁVĚ V PRODEJI.
VSTUPENKY KUPUJ V SÍTI GOOUT.CZ

Nyní je v prodeji třetí série Standartních vstupenek za 550 Kč + poplatek a druhá série Vstupenek 1+1 za 900Kč + poplatek. VIP vstupenky obsahující vstup do VIP zóny s unikátním výhledem na stage, levnějším barem a vlastním WC, jsou v prodeji za 1090 Kč + poplatek. Vstupenky je možné zakoupit také v centru Prahy v klubu CHAPEAU ROUGE. Vstupenky se zde prodávají bez poplatku, ale je jich pouze omezené množství a to 50 kusů.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit pouze do čtvrtka 27. 4. 2017. V den konání akce budou vstupenky v prodeji jen na místě.


title


MÍSTO KONÁNÍ

Jarní DROP THAT se koná v Hale 36 v areálu Holešovické tržnice na Praze 7. Hala 36 se nachází kousek od stanice tramvaje PRAŽSKÁ TRŽNICE - linky 1, 24, 25 __ a od __zastávky metra linky C - Vltavská.MAPA

title


ČASOVÝ LINE UP

title


DROP THAT AREÁL

Otevření areálu, vstupenky na místě, akreditace

Před Halou 36 bude vystavěn venkovní oplocený areál se sezením a venkovním barem. Areál se otevírá v pátek 25. 5. 2015 ve 20.30. Pokladny a akreditace budou otevřeny od 20.00.

Na místě bude možné zakoupit Standardní vstupenky za cenu 650 Kč , Vstupenky 1+1 za 1100Kč. Majitelé vstupenky z předprodeje budou odbaveni přímo u koridorů u vstupu do areálu.

Na místě bude možné zakoupit VIP vstupenku za 1300 Kč. S VIP vstupenkou má návštěvník přístup do VIP zóny s výhodnějšími cenami na baru, unikátním boční výhled na hlavní stage.

AKREDITACE: Návštěvníci s volným vstupem (návštěvníci zapsáni na guestlistu/friendlistu, výherci vstupenky v soutěži) budou odbaveni přímo u okénka "Artists / Guestlist / Friendlist"

UPOZORNĚNÍ: Návštěvníci se standardními vstupenkami nebudou opáskováni, ale pouze vpuštěni do areálu oproti platné vstupence z předprodeje, nebo vstupence, kterou si zakoupí na místě.

Areál nebude možné až do 2.00 OPUSTIT A VRÁTIT SE (po opuštění areálu do 2.00 propadá vstup). Od 2.00 již bude možné areál kdykoli opustit a vrátit se, ale pouze s platnou páskou na ruce. Pásky se budou vydávat od 2.00 u vstupu do areálu. Po celou dobu konání akce mohou návštěvníci pobývat na čerstvém vzduchu v areálu před Halou 36.

Parkování

V místě konání je možné využít velkokapacitní parkovistě.

Platby v cizí měně

Na barech, u pokladny a stánku s jídlem je možné platit v Eurech, na které se však bude vracet pouze v českých korunách.

Občerstvení, toalety, vytápění, první pomoc

Na místě budou k dispozici plně zásobované bary . V areálu bude dostatek pevných a mobilních toalet. Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochranka. Případnou pomoc naleznete nalevo od vstupu do areálu.

Šatna

Velkokapacitní šatna bude umístěna u vstupu do areálu. Cena šatny je 30 Kč / šaty, 50 Kč / batoh.

Bankomat

V areálu NEBUDE BAKOMAT. Prosíme, abyste na to pamatovali a počítali s výběrem peněz před vstupem do areálu.


MERCHANDISE

Na BASS DROP stánku bude v prodeji nová limitovaná kolekce oblečení s názvem Drop That.


UPOZORNĚNÍ A DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vnitřní prostory Haly 36 jsou striktně nekuřácké. Pro kouření prosím využijte venkovní plochy. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.


Ztráty a nálezy

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.


Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v programu bez nároků na vrácení vstupného.

Zajímá tě víc? Podívej se na akce, které připravujeme!

Written by
Low Tact
Low Tact
23 / 5 2018