Drop That Autumn Madness 2018

DROP THAT AUTUMN MADNESS 2018

26 - 10 - 2018

PAVILON E, EXPO VÝSTAVIŠTĚ, PRAGUE

FACEBOOK EVENT


STANDARTNÍ VSTUPENKY ZA CENU 560 Kč JSOU PRÁVĚ V PRODEJI.
VSTUPENKY KUPUJ V SÍTI GOOUT.CZ

Nyní je v prodeji třetí série Standartních vstupenek za 560 Kč. VIP vstupenky obsahující vstup do VIP zóny s unikátním výhledem na stage, levnějším barem a vlastním WC, jsou v prodeji za 1090 Kč + poplatek. Vstupenky je možné zakoupit také v centru Prahy v POINT GALLERY na Betlémském náměstí. Vstupenky se zde prodávají bez poplatku, ale je jich pouze omezené množství a to 50 kusů.


LINE UP

MODESTEP DJ SET

OCEAN WISDOM

ORIGINAL SIN B2B HEIST

CRISSY CRISS

RAGGA TWINS & KRUCIAL

SCOUNDRELL

Local supportCO TĚ ČEKÁ

V pátek 26.10.18 proběhne v prostorech Pavilonu E pražského Expo Výstaviště DROP THAT AUTUMN MADNESS. Po roce se tak vrací na místo činu s nabitým s multižánrovým line-upem. Sešlo se to hezky. Všichni pocházejí z Anglie a jsou skvělí!

Co tě čeká?

S headlinerem megalomanských rozměrů Modestep jsme si původně lámali hlavu. Nakonec jsme se ale rozhodli, že si zasloužíte to nejlepší. Londýnský projekt působící od roku 2010 kombinuje dubstep a elektronický rock. Dnes se díky svému jedinečnému signature zvuku řadí mezi smetánku unikátů. Kdo by neznal tracky jako “Sunlight”, “Show Me A Sign” či “Another Day” z jejich debutového alba Evolution Theory?

V roce 2015 svým debutovým singlem “Walkin” vydaném na High Focus Records pokořil Eminemův “Rap God” rekord v počtu slov za vteřinu. Od té doby má na svědomí dvě studiová alba, jeho skladbu “Tom & Jerry” ve hře FIFA 2019 a ve svých pětadvaceti letech collab s Dizzee Rascal, Foreign Beggars či legendou a členem Wu-Tang Clan Method Manem.

Spolu se zakladateli již zmíněného High Focus Records, The Four Owls, berou už nějakou tu dobu světové pódia i sluchátka mnohých z nás útokem. Proto je pro nás ctí i pomyslným peakem pozvat si tohoto výjimečného umělce právě na DROP THAT!

Crissy Criss si za dobu svého působení právem vysloužil místo mezi legendy drum´n´bassu. Producent, vlastním jménem Chris Williamson, původem z Leytenstone se poprvé postavil za pult ve svých pěti letech. Do svých devíti se naučil celkem obstojně hrát a díky DJ Zinc si v pouhých jedenácti letech zahrál na své první akci. Od té doby ušel dlouhou cestu. Stal se součástí BBC Radio 1Xtra, část svého umu vložil do projektu “Dead Exit” a spolu s Erb n Dub a Maluxem tvoří výraznou produkční složku světového drum'n'bassu.

Aby těch třešniček na lahodném dortu jménem DROP THAT nebylo málo…máme pro vás Ragga Twins! Stejně jako Taxman b2b Original Sin jsou i MC Deman Rocker a MC Flinty Badman brothers form the very same mother. Tito londýnští raggajungle matadoři působí od roku 1989 a dodnes jsou považováni za klíčové osobnosti ve vývoji U.K. taneční scény.

title

Zajímá tě víc? Podívej se na akce, které připravujeme!

Written by
Low Tact
Low Tact
20 / 9 2018