Drop That Autumn Madness 2018 Praktické Informace

DROP THAT AUTUMN MADNESS 2018

26 - 10 - 2018

FACE TO FACE, OSTROV ŠTVANICE, PRAGUE

FACEBOOK EVENT


STANDARTNÍ VSTUPENKY ZA CENU 660 Kč JSOU PRÁVĚ V PRODEJI.
VSTUPENKY KUPUJ V SÍTI GOOUT.CZ

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit pouze do čtvrtka 25. 10. 2018. V den konání akce budou vstupenky v prodeji jen na místě.MÍSTO KONÁNÍ

Podzimní DROP THAT se koná v Face to Face na ostrově Štvanice na Praze 7. Face to Face se nachází kousek od stanice metra linky C - VLTAVSKÁ a od stanice metra linky C - FLORENC.


MAPS

title


title


title


ČASOVÝ LINE UP

title


DROP THAT AREÁL

Otevření areálu, vstupenky na místě, akreditace

Před Face to Face bude vystavěn venkovní oplocený areál se sezením. Areál se otevírá v pátek 26. 10. 2018 ve 20:30. Pokladny a akreditace budou otevřeny od 20.00.

Na místě bude možné zakoupit Standardní vstupenky za cenu 700 Kč. Majitelé vstupenky z předprodeje budou odbaveni přímo u koridorů u vstupu do areálu.

Na místě bude možné zakoupit VIP vstupenku za 1400 Kč. S VIP vstupenkou má návštěvník výhodnější ceny na baru, unikátním boční výhled na hlavní stage a vlastní toaletu.

AKREDITACE: Návštěvníci s volným vstupem (návštěvníci zapsáni na guestlistu/friendlistu, výherci vstupenky v soutěži) budou odbaveni přímo u okénka "Artists / Guestlist / Friendlist"

UPOZORNĚNÍ: Návštěvníci se standardními vstupenkami nebudou opáskováni, ale pouze vpuštěni do areálu oproti platné vstupence z předprodeje, nebo vstupence, kterou si zakoupí na místě.

Areál nebude možné až do 2.00 OPUSTIT A VRÁTIT SE (po opuštění areálu do 2.00 propadá vstup). Od 2.00 již bude možné areál kdykoli opustit a vrátit se, ale pouze s platnou páskou na ruce. Pásky se budou vydávat od 2.00 u vstupu do areálu. Po celou dobu konání akce mohou návštěvníci pobývat na čerstvém vzduchu v areálu před Face to Face.

Parkování

V místě konání je možné využít velkokapacitní parkovistě.

Platby v cizí měně

Na barech, u pokladny a stánku s jídlem je možné platit v Eurech, na které se však bude vracet pouze v českých korunách.

Občerstvení, toalety, vytápění, první pomoc

Na místě budou k dispozici plně zásobované bary . V areálu bude dostatek mobilních toalet. Na místě bude přítomna záchranná služba a ochranka. Případnou pomoc naleznete nalevo od vstupu do areálu.

Šatna

Velkokapacitní šatna bude umístěna ve druhém patře Face to Face vedle schodů. Cena šatny je 30 Kč / šaty, 50 Kč / batoh.

Bankomat

V areálu NEBUDE BAKOMAT. Prosíme, abyste na to pamatovali a počítali s výběrem peněz před vstupem do areálu.


MERCHANDISE

Na BASS DROP stánku bude v prodeji nová limitovaná kolekce oblečení s názvem Drop That.


UPOZORNĚNÍ A DŮLEŽITÉ INFORMACE

Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.


Ztráty a nálezy

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.


Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v programu bez nároků na vrácení vstupného.

Zajímá tě víc? Podívej se na akce, které připravujeme!

Written by
Low Tact
Low Tact
24 / 10 2018